KIIRE JA TÄPNE ÜLEMAAILMNE TARNE!

KOSMEETIKASEADMETE JA TÄITESÜSTID  MÜÜK

Pakume uuenduslikke lahendusi riistvara kosmeetika valdkonnas

Itaalia Overline seadmed

Kõige tõhusamad seadmed kosmeetikute tööks

Overline OVER1115

Sisaldab erinevaid nahapuhastusmeetodeid:

harjamine lisatarvikutega; koorimise eemaldamine;
mikrodermabrasioon; ultraheli koorimine; kortsude korrigeerimise meetodid; RF teraapia; mikrovooluteraapia; müostimulatsioon; elektroporatsioon; ionoforees; vibro-vakuum massaaž; kromoteraapia.

Overline INFINITY TOTAL BODY SCULPT

Multifunktsionaalne seade, mis on mõeldud kogu keha vormimiseks, hoolduseks ja taastumiseks, vastab klientide ja spetsialistide kõrgeimatele nõudmistele.

Uuenduslik, revolutsiooniline tehnoloogia on kombineeritud kaasaegse disaini, kasutusmugavuse ja seadme ohutusega.

Overline INFINITY

See multifunktsionaalne ilutehnika võimaldab teil töötada terviklikult kehaprobleemide kallal, kasutades kõige sobivamaid ravimeetodeid ja rõõmustades oma kliente kiire, pikaajalise ja suurepärase tulemusega.

Overline OVER2130

1. Fotonoorendamine
2. Akne ravi
3. Couperose ravi
4. Näo- ja kehakarvade eemaldamine

Corefill plus filler

Valik hüaluroonhappepõhiseid nahasiseseid täiteaineid, mis võivad neutraliseerida või vähendada kortsude ja kortsude suurust. Toodet kasutatakse ka huulte suurendamiseks ja näokontuuri mahu lisamiseks põskede ja põskede piirkonnas.

Profhilo

Profhilo kuulub süstitavate toodete uude kategooriasse: bioremodelleerimine. Profhilo H+L on stabiliseeritud hüaluroonhappel põhinev süstitav toode naha lõtvuse taastamiseks. Profhilo on vananemisvastane toode, mis toidab naharakke ja taastab naha elastsuse. Profhilo koosneb kõrge puhtusastmega hüaluroonhappest, mis on saadud patenteeritud tehnoloogia abil. Preparaadi ainulaadsus seisneb selles, et see on üks kõrgema kontsentratsiooniga hüaluroonhapet turul.

Juvederm

Juvederm Ultra 3 Lidocaine hüraluroonhappe täiteaine, mille koostis on sile ja kauakestev. Juvederm Ultra 3 kasutatakse peamiselt mõõdukate ja sügavamate näokortsude täitmiseks, mis esinevad nina ja suu ümbruses: nasolaabiaalvoldid ja marionettjoontes. Lisaks saab Juvederm Ultra 3 kasutada ka huulede kontuuri ja huulte mahu suurendamiseks. Toode sisaldab lidokaiini, et tagada mugavam süstimine.

Te saate

Tasuta konsultatsioon ja kokkuleppel näidisprotseduur, et valida sobivaim seade salongi pakutavate teenuste ja klientuuri põhjal.

Individuaalne koolitus masina kasutamise kohta (teooria, praktika ja vajalikud materjalid). Pärast koolituse läbimist saab salong rahvusvaheline tunnistus.

Turunduspakett, investeeringu tasuvuse arvutamine ja klientide ligimeelitamise kava, mida teie kolleegid rakendavad.

Pakume kõikidele seadmetele 36-kuulise garantii ning rikke korral tarnime teile samasuguse seadme.

Kosmeetikaseadmed ja täiteained tootjalt koos garantii, tarne ja koolitusega.

SAADA KONSULTATSIOONI

Kui teil on küsimusi, võtke meiega ühendust Whatsappis.

beautyequipment.ou@gmail.com